سیار

در این صفحه تعداد 262 مقاله تخصصی درباره سیار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیار; BOLD; Blood Oxygen Level Dependent; CA IX; Carbonic anhydrase 9; ECG; Electrocardiography; EPO; Erythropoietin; EPR; Electron paramagnetic resonance; HIF; Hypoxia-inducible Factor; IHD; Ischaemic heart disease; IR; Infrared; LOX; Lysyl oxidase; MOBILE; Ma
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیار; Application; Endovascular; Mobile; Smartphone; Stroke; Thrombectomy; CT; Computed tomography; IV-tPA; Intravenous thrombolysis with tissue plasminogen activator; RCT; Randomized controlled trials; TICI; Thrombolysis in cerebral infarction;