تأیید مدل

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره تأیید مدل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تأیید مدل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تأیید مدل; BWR, Benedict Webb Rubin; DLC, double lane change; EE, energy equation; IG, ideal gas; RE, relative error; SUV, Sports Utility VehicleVehicle simulation; Hydropneumatic suspension; Suspension modelling; Spring modelling; Gas modelling; Model verification;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تأیید مدل; Business process modeling; Artifact-centric workflows; Inter-organizational business processes; Process views; Process abstraction; Model verification