ماژول ها

در این صفحه تعداد 165 مقاله تخصصی درباره ماژول ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ماژول ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ماژول ها; RN; regulatory network; NDA; natural decomposition approach; FF; feed-forward motif; CFF; complex feed-forward motif; FBL; feedback loop; GO; gene ontology; Corynebacterium glutamicum; Regulatory network; Global regulators; Modules; Intermodular genes; Fu
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ماژول ها; Polymer solar cells; Thermocleavable materials; P3MHOCT; P3CT; P3HT–PCBM; Production; Fabrication; Roll-to-roll (R2R) coating; Knife-over-edge coating; Slot-die coating; Screen printing; Modules; Ambient processing; Solution processing