حمل بار رطوبت

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره حمل بار رطوبت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حمل بار رطوبت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل بار رطوبت; Bamboo; Bamboo-based panel; Basic properties; Hygrothermal properties; Moisture storage; Moisture transport; Heat storage; Heat transport;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل بار رطوبت; CC; conventional concrete; FE; finite element; RCC; roller-compacted-concrete; RTSF; recycled-tyre-steel-fibres; SFRC; steel-fibre-reinforced-concrete; SFR-CC; steel-fibre-reinforced conventional-concrete; SFR-RCC; steel-fibre-reinforced roller-co