ناراحتی اخلاقی

در این صفحه تعداد38 مقاله تخصصی دربارهناراحتی اخلاقی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISIناراحتی اخلاقی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناراحتی اخلاقی; extracorporeal membrane oxygenation; Extracorporeal Life Support Organization; congenital heart defects; moral distress; end-of-life care;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناراحتی اخلاقی; burnout syndrome; critical care; ICU; moral distress; posttraumatic stress disorder; BOS; burnout syndrome; CCSC; Critical Care Societies Collaborative; MBI; Maslach Burnout Inventory; PTSD; posttraumatic stress disorder;