مایع

در این صفحه تعداد 127 مقاله تخصصی درباره مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مایع; C3A; tricalcium aluminate; C3S; tricalcium silicate; C-A-S-H CDW; construction and demolition waste; C-S-H; nano-pours gel of calcium-silicate-hydrate (CaO-SiO2-H2O); H; height; L; length; OFA; over-fire air; OPC; ordinary Portland cement; Prair; primary
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مایع; ITZ; interfacial transition zone; CPV; Type Cement Portland according to Brazilian standard ABNT NBR 5733:1991; NBR; Brazilian standard; VSA; volumetric surface area; BET; Brunauer-Emmett-Teller; XRF; X-ray fluorescence; ABNT; Brazilian National Standards