چند جزء

در این صفحه تعداد 133 مقاله تخصصی درباره چند جزء که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چند جزء (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند جزء; Differentially weighted operator splitting Monte Carlo; Multi-component; Aerosol dynamics; Compositional distribution; Computational efficiency; DSMC; direct simulation Monte Carlo; DWOSMC; differentially weighted operator splitting Monte Carlo; GDE; gene
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند جزء; Preventive maintenance; Multi-component; Continuous degradation; Maintenance value; Importance measuresCdf, cumulative distribution function; Pdf, probability density function; PM, preventive maintenance