ساختارهای نانو

در این صفحه تعداد 208 مقاله تخصصی درباره ساختارهای نانو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختارهای نانو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختارهای نانو; Nano-structures; Polymer; Graphene; Percolation threshold; Finite element analysis (FEA); Computational modelling; Electrical properties; Electrical conductivity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختارهای نانو; Nano-structures; Polymer-matrix composites (PMCs); Electrical properties; Mechanical testing; ATTS; Average Through-Thickness Strain; TTER; Through-Thickness Electrical Resistance; MWCNTs; Multiwalled Carbon Nanotubes; ERC; Electrical Resistance Change; E