نانوکاپسول

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره نانوکاپسول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نانوکاپسول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوکاپسول; AUC; area under curve; CLSM; confocal laser scanning microscope; Cryo-TEM; cryo-transmission electron microscopy; DHEA; dehydroepiandrosterone; MCT; mid-chain triglyceride; NC; nanocapsule; NP; nanoparticle; NS; nanosphere; PDI; polydispersity index; PLC;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوکاپسول; CK2; Prostate cancer; Nanocapsule; Nanoparticle; DMAT; TenfibgenCK2, official acronym for former casein kinase 2 or II; d, day(s); DMAT, 2-dimethylamino-4,5,6,7-tetrabromo-1H-benzimidazole; h, hour(s); HNSCC, head and neck squamous cell carcinoma; FBS, fe