کربن نانوپور

در این صفحه تعداد 110 مقاله تخصصی درباره کربن نانوپور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کربن نانوپور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کربن نانوپور; DOE; Department of Energy; Er; reaction energy; PVD; physical vapor deposition; MOFs; metal-organic frameworks; SSA; specific surface area; SWNTs; single-walled carbon nanotubes; G; graphite; AC; activated carbon; CB; carbon black; BNNTs; Boron nitride
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کربن نانوپور; Gas adsorption; Nanoporous carbon; Hydrogen storage; Bio-waste; Gas separation; SSA; specific surface area; IAST; ideal adsorbed solution theory; MOF; metal organic frameworks; GL; Gingko (Spiraea blumei) leaf; PS; peanut (Arachis hypogaea Linn) shell; ML