لیزر نانوسکوئر

در این صفحه تعداد 53 مقاله تخصصی درباره لیزر نانوسکوئر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لیزر نانوسکوئر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیزر نانوسکوئر; laser photocoagulation; subthreshold laser; micropulse laser; retinal laser; microsecond laser; panretinal photocoagulation; PASCAL; NAVILAS; pattern scanning lasers; nanosecond laser; selective retina therapy; endpoint management; 2RT;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیزر نانوسکوئر; Laser nanostructuring; Nanosphere lithografie; Chromium triangle; Dielectric; Fused silica; Nanosecond laser; Pattern transfer;