تحویل بینی

در این صفحه تعداد 47 مقاله تخصصی درباره تحویل بینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تحویل بینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحویل بینی; Diltiazem hydrochloride; Spray drying; Mucoadhesion; Microspheres; Nasal delivery; Central composite designWHO, World Health Organization; DTZ, Diltiazem hydrochloride; i.v., Intravenous; SNES, Simulated Nasal Electrolyte Solution; PBS, Phosphate Buffer S
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحویل بینی; C8-Enk-NH2 (1); leu-enkephalinamide modified at the N-terminus with a C8 lipoaminoacid; Ac-C8-Enk-NH2 (3); acetylated leu-enkephalinamide modified at the N-terminus with a C8 lipoaminoacid; C12-Enk-NH2 (2); leu-enkephalinamide modified at the N-terminus w