رادیو اکتیوهای طبیعی

در این صفحه تعداد 126 مقاله تخصصی درباره رادیو اکتیوهای طبیعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رادیو اکتیوهای طبیعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رادیو اکتیوهای طبیعی; XFA-SR; geochemistry of technogenesis; emission from power plants; emission from nuclear fuel plants; technogenic aerosol; natural radionuclides; uranium isotopes; ecological risk;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رادیو اکتیوهای طبیعی; MDA; minimum detectable activity; UNSCEAR; United Nations Scientific Committee on the Effects of Atomic Radiation; WHO; World Health Organization; Natural radionuclides; 137Cs; Sand; Sediment; Desalination plant; Saudi Arabia;