غفلت

در این صفحه تعداد 98 مقاله تخصصی درباره غفلت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غفلت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غفلت; Negligenza; Responsabilità professionale; Medicina legale; Referto radiologico; Errore radiologico; Negligence; Professional liability; Forensic medicine; Radiology report; Radiology error;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غفلت; Professional responsibility; Malpractice; Negligence; Vasectomy; Undesired pregnancy; Urological surgical proceduresResponsabilidad profesional; Malpraxis; Negligencia; Vasectomía; Embarazo no deseado; Procedimientos quirúrgicos urológicos