تشخیص نوترون

در این صفحه تعداد 239 مقاله تخصصی درباره تشخیص نوترون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تشخیص نوترون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص نوترون; Neutron-proton total cross sections; p(n,dγ) radiative capture cross sections; neutron production; neutron detection; γ-ray spectroscopy; neutron elastic scattering cross sections; neutron inelastic scattering cross sections;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص نوترون; Semi-insulating silicon carbide; Single crystal diamond; Polycrystalline diamond; Neutron detection; Polarisation; Semiconductor radiation detectors;