عدم تعادل

در این صفحه تعداد 258 مقاله تخصصی درباره عدم تعادل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عدم تعادل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عدم تعادل; Ejector; Carbon dioxide; Transcritical cycle; Model; Non-equilibrium; Èjecteur; Dioxyde de carbone; Cycle transcritique; Modèle; Non-équilibre;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عدم تعادل; Solvent regeneration; Pilot scale testing; Rate-based modeling; Energy efficiency; Carbon capture; Enzyme carbonic anhydrase; CO2; carbon dioxide; CSIRO; Commonwealth Scientific and Industrial Research Organisation; DI; deionized; DOR; degree of regenerat