ذخیره سازی NOx

در این صفحه تعداد 86 مقاله تخصصی درباره ذخیره سازی NOx که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ذخیره سازی NOx (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذخیره سازی NOx; DOC; Diesel Oxidation Catalyst; FTP; Federal Test Procedure; FTP75; light-duty FTP transient drive cycle; LNT; Lean NOX Trap; NEDC; New European Drive Cycle; PGM; Platinum Group Metal; Aftertreatment; Concentration dependencies; Computer simulation; Kinet
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذخیره سازی NOx; XRD; X-ray Diffraction; SEM; Scanning Electron Microscope; EDS; Energy Dispersive Spectrometer; TEM; Transmission Electron Microscope; XPS; X-ray Photoelectron Spectroscopy; DOC; Diesel Oxidation Catalyst; NSR; NOx Storage and Reduction; NSC; NOx Storage