جوش هسته ای

در این صفحه تعداد 139 مقاله تخصصی درباره جوش هسته ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جوش هسته ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جوش هسته ای; Surface orientation; Microporous surface; Boiling incipience; Nucleate boiling; CHF; critical heat flux; MCS; micro-porous coating surface; ONB; Onset of nucleate boiling; TOS; temperature overshoot; LTO; largest temperature overshoot;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جوش هسته ای; Thermal management; Electronics cooling and packaging; Heat spreaders; Nucleate boiling; Dielectric liquids; High performance CPU and GPU; Maximum chip temperature;