شیوع بیماری

در این صفحه تعداد 131 مقاله تخصصی درباره شیوع بیماری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شیوع بیماری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیوع بیماری; Cryptosporidiosis; Outbreaks; Surveillance; Zoonosis; Typing; VGR; Västra Götaland Region; RMO; Regional Medical Officer; SAF; Sodium acetate, acetic acid, formaline; SSU rRNA; Small subunit ribosomal RNA; RFLP; Restriction Fragment Length Polymorphism;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیوع بیماری; Traveler vaccination; Health economics; Polio eradication; Outbreaks; International Health Regulations; cMYP; comprehensive multi-year plan; cVDPV(2); circulating vaccine-derived poliovirus (of serotype 2); HF; health facility; IHREC; International Health