اگزالات

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره اگزالات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اگزالات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اگزالات; COX; calcium oxalate; COM; calcium oxalate monohydrate; CNS; central nervous system; DEG; diethylene glycol; DGA; diglycolic acid; EG; ethylene glycol; GA; glycolic acid; GD; gestation day; HEAA; 2-hydroxethoxyacetic acid; OX; oxalates; PND; postnatal day
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اگزالات; FTIR; Fourier transform infrared; FTIRI; Fourier transform infrared imaging; LIBS; Laser-induced breakdown spectroscopy; XRD; X-ray diffraction; SEM-EDX; Scanning electron microscopy-energy-dispersive x-ray; DAC; Diamond anvil cell; ROI; Region of int