کاتالیزور اکسیداسیون

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره کاتالیزور اکسیداسیون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیزور اکسیداسیون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور اکسیداسیون; Schiff-base ligand; Transition-metal coordination compound; X-ray crystallography; Oxidation catalysis; ESI-MS
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور اکسیداسیون; Dinuclear manganese; Oxidation catalysis; Catalase; Biomimetic; CarboxylateManganèse binucléaire; Catalyse oxidative; Catalase; Biomimétique; CarboxylatePS II, photosystem II; TTC, Thermus thermophilus manganese catalase; LPC, Lactobacillus plantarum mang