مقدار اکسیژن

در این صفحه تعداد 160 مقاله تخصصی درباره مقدار اکسیژن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقدار اکسیژن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقدار اکسیژن; 5-HT; serotonin; ACh; acetylcholine; ACR; air convection requirement; CO; carbon monoxide; CO2; oxygen content; COX; cytochrome C oxidase; E; expiration; EDV; end diastolic volume; ePF; embryonic parafacial respiratory group; ERV; expiratory reserve volum
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقدار اکسیژن; Solid oxide fuel cells; Electrical conductivity; Thermal expansion; Oxygen content; Phase diagram; X-ray diffraction; Crystal structure;