پانگها

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره پانگها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پانگها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پانگها; Molecular heterogeneity; Inter-patient heterogeneity; Intra-patient heterogeneity; Next-generation clinical trials; Expansion Platform Designs; PANGEA; Gastric cancer; Esophagus cancer; Gastroesophageal cancer; Esophagogastric cancer;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پانگها; Colombia; Central Cordillera; Northern Andes; Permo-Triassic; Crustal magmatism; Collision; Isotope geology; PangeaColombia; Cordillera Central; Andes del Norte; Permo-triásico; Magmatismo cortical; Colisión; Geología isotópica; Pangea