محوطه پارکینگ

در این صفحه تعداد 13 مقاله تخصصی درباره محوطه پارکینگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محوطه پارکینگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محوطه پارکینگ; AADT; average annual daily traffic; BR; bridge; d; dissolved; HL; highway with low AADT (< 30,000); HN; highway with high AADT (> 30,000) and non-urban land use; HU; highway with high AADT (> 30,000) and urban land use; HWY; highway; p; particulate; Pb
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محوطه پارکینگ; Acan, canopy projection area; Asoil, soil surface area of pavement cutout; Atrunk, trunk cross-sectional area; D10, soil bulk density at 10 cm deep; D20, soil bulk density at 20 cm deep; H, tree heightImpervious surface; Parking lot; Rooting volume; Soil