ارزیابی روستایی مشارکتی

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره ارزیابی روستایی مشارکتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ارزیابی روستایی مشارکتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی روستایی مشارکتی; Biogas energy; Economic viability; Family-sized; Fixed-dome digesters; Uganda; FGD; Focus group discussion; NGO; Non-governmental organisation; PBP; Payback period; PRA; Participatory Rural Appraisal; UPBP; Undiscounted payback period;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی روستایی مشارکتی; participatory rural appraisal; participatory action research; community-based natural resource management; innovation systems; socialecological systems; engaged scholarship