کمربند

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره کمربند که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کمربند (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کمربند; Particleboard; Life cycle inventory; Energy consumption; Production process emissions; Environmental hotspots; Cumulative exergy demand;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کمربند; PKS; palm kernel shell; ANN; artificial neural network; WA; water absorption; TS; thickness swelling; MOR; modulus of rupture; MOE; modulus of elasticity; MNFFP; multilayer normal feed forward perceptron; Particleboard; Palm kernel shell; Cement-bonded bo