مسیر

در این صفحه تعداد 304 مقاله تخصصی درباره مسیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مسیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر; PD; Parkinson's Disease; UPLC; ultra-high performance liquid chromatography; TOF-MS; time of flight-mass spectrometry; RSD; relative standard deviation; PLS-DA; Partial least squares discriminant analysis; VIP; variable importance in projection; ROC; rece
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر; BORN trout; CD93; CFD; CLEC4M; Complement system; aa; amino acid; AP; alternative pathway; bp; base pairs; cDNA; complementary DNA; CP; classical pathway; CR; complement receptor; CRP; C reactive protein; Ct; cycle threshold; kDa; kilo Dalton; LP; lectin