کاتالیست Pd

در این صفحه تعداد 172 مقاله تخصصی درباره کاتالیست Pd که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیست Pd (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست Pd; Silicon; Pd catalyst; Poison; Promoter; Buta-1,3-diene hydrogenation; Speciation; Octamethylcyclotetrasiloxane; Silicium; Catalyseur au Pd; Poison; Promoteur; Hydrogénation du buta-1,3-diène; Spéciation; Octaméthylcyclotétrasiloxane;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست Pd; Hydrogen evolution reaction; Pd catalyst; TiO2 nanotube array; Electrocatalyst support; N-type semiconductor electrode; Mass activity;