ذغال سنگ نارس

در این صفحه تعداد 17 مقاله تخصصی درباره ذغال سنگ نارس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ذغال سنگ نارس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذغال سنگ نارس; Olive mill waste; Compost; Humus; Organic matter; Soilless cultivation; Nursery growth media; Peat moss; Strawberry varieties; Plant nutrition
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ذغال سنگ نارس; AD; anaerobic digestion; AG; agriperlite; S; soil; SD; solid digestate; LD; liquid digestate; PD; pelleted digestate; PM; peat moss; VE; vermiculite; NS; nutrient solution; GM; growing media; SS; standard solution; MAC; mesophilic aerobic charge; MACGMC;