پال ب

در این صفحه تعداد 12 مقاله تخصصی درباره پال ب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پال ب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پال ب; Pectate lyase; Pectin; Hydrolysis; Low-molecular-weight citrus pectin (LCP); Bifidobacterium longum; PelB; Bacillus subtilis pectate lyase; pel; the gene encoding PelB; rePelB; recombinant PelB expressed in E. coli BL 21; PCR; polymerase chain reaction; L
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پال ب; E. coli; Escherichia coli; DsbC; disulphide bond C; ORI; origin of replication; SUMO; Small Ubiquitin-like modifier; PSK; post segregational killing; GST; glutathione S-transferase; ORT; operator-repressor titration; NusA; N-utilization substance A; T7 RN