آنتیموان متعلق به آن

در این صفحه تعداد 9 مقاله تخصصی درباره آنتیموان متعلق به آن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آنتیموان متعلق به آن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنتیموان متعلق به آن; DGT, HPLC, ICP MS, isotopic dilutionTrivalent antimony; Pentavalent antimony; Diffusive gradient in thin film; High Performance Liquid Chromatography–Inductively Coupled Plasma Mass Spectrometer; Water; Isotopic dilution
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنتیموان متعلق به آن; CPB; cysteine proteinase class B; CPB2.3; cysteine proteinase derived from the 2.3 kb DNA fragment; CPB2.3ΔCTE; CPB2.3 lacking the C-terminal extension; Abz; ortho-aminobenzoic acid; EDDnp; N-(ethylenediamine)-2,4-dinitrophenyl amide; Fmoc; fluoren-9-yl