پرکلرات

در این صفحه تعداد 360 مقاله تخصصی درباره پرکلرات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پرکلرات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پرکلرات; Perchlorate (PubChem CID: 123351); Acetic acid (PubChem CID: 176); Methanol (PubChem CID: 887); Formic acid (PubChem CID: 284); Acetonitrile (PubChem CID: 6342); Ammonium acetate (PubChem CID: 517165); Perchlorate; Tea; Quantitative determination; Solid p
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پرکلرات; Perchlorate; Iodide; PBPK modeling; Thyroid hormones; DWEL; Drinking Water Equivalent Level; EPA; US Environmental Protection Agency; FDA; US Food and Drug Administration; fT4; free thyroxine levels; HPT; hypothalamic pituitary thyroid; NHANES; National H