پیوند عکس

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره پیوند عکس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیوند عکس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیوند عکس; d,l-lactide and trimethylene carbonate-based networks; Photo-crosslinking; Shape-memory; Thermo-mechanical analysis; Intervertebral disk; Annulus fibrosus;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیوند عکس; SK; streptokinase; GAS; Group A Streptococcus; HTS; high-throughput screen; SAR; structure-activity relationship; TPSA; topological polar surface area; c Log P; logarithm of the calculated octanol-water partition coefficient; LDA; lithium diisopropy