عکسبرداری

در این صفحه تعداد 49 مقاله تخصصی درباره عکسبرداری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عکسبرداری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکسبرداری; DNMT; DNA methyltransferase; HAT; histone acetyltransferase; HDAC; histone deacetylase; PDT; photodynamic therapy; Neuron; Glia; Epigenetic; DNA methylation; Histone deacetylation; Photodynamic; Cell death;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکسبرداری; EGFR; epidermal growth factor receptor; ERK; extracellular signal-regulated kinase; MTT; 1-(4,5-Dimethylthiazol-2-yl)-3,5-diphenylformazan; PDT; photodynamic therapy; TKI; tyrosine kinase inhibitor; mAb; monoclonal antibody; TPPS2a; meso-tetraphenylporphi