عکس محصول

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره عکس محصول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عکس محصول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس محصول; Chlorpromazine hydrochloride (PubChem CID: 6240); Promazine hydrochloride (PubChem CID: 5887); Promethazine hydrochloride (PubChem CID: 6014)Phenothiazines; Nd:YAG laser; Surface tension; Solid surfaces wettability; Photoproducts; Laser induced fluorescen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عکس محصول; Persistent organic pollutants; Pharmaceuticals; Ketoprofen; Heterogeneous photocatalysis; Advanced oxidation processes; Carbon nanotubes; Reaction mechanism; Photoproducts; Density functional theory (DFT); SMD model;