پینوس

در این صفحه تعداد 145 مقاله تخصصی درباره پینوس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پینوس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پینوس; LTR-RT; Long Terminal Repeat retroelements; nt; nucleotides; AA; amino acids; TE; transposable element; MY; million years; PBS; primer binding site; PPT; poly purinic tract; BAC; Bacterial Artificial Chromosome; LTR retrotransposon; Ty1-copia; PARTC; Gymn
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پینوس; Water stress; Mycorrhiza; Pinus; Polyamine; PSII efficiency; Scots pineADC, arginine decarboxylase; CAT, catalase; CI, confidence interval; Cp, crossing point; DAO, diamine oxidase; DW, dry weight; FW, fresh weight; F0, minimum fluorescence; Fv, variable