حمل و نقل خط لوله

در این صفحه تعداد 25 مقاله تخصصی درباره حمل و نقل خط لوله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حمل و نقل خط لوله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل و نقل خط لوله; 2DS; 2degrees scenario; API; American Petroleum Institute; CAPEX; capital expenditure; CCS; carbon capture and storage; CEPCI; chemical engineering plant cost index; EOR; enhanced oil recovery; IEA; International Energy Agency; IGCC; integrated gasificati
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل و نقل خط لوله; CCS; carbon capture and storage; CEPCI; chemical engineering plant cost index; GHG; greenhouse gas; IPCC; Intergovernmental Panel on Climate Change; NOAK; nth of a kind; ROW; right of way; Pipeline transport; Effects of impurities; Thermodynamic; Energy c