پاتوژن های گیاهی

در این صفحه تعداد 54 مقاله تخصصی درباره پاتوژن های گیاهی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پاتوژن های گیاهی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پاتوژن های گیاهی; Animal model; BLUP; Classical biological control; Uromyces salsolae; Disease prediction; GDATA; Henderson’s mixed model equations; Host-range testing; Invasive weeds; MME; Plant pathogens; PROC MIXED; Quartet puzzling; Reduced animal model; Relationship m
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پاتوژن های گیاهی; Animal model; Anthracnose; BLUP; Classical biological control; Chenopodiaceae; Colletotrichum gloeosporioides f. sp. salsolae; Deuteromycotina; Disease prediction; GDATA; Henderson's mixed model equations; Host-range testing; Invasive weeds; Plant patho