غشاء درگیر پلیمر

در این صفحه تعداد 74 مقاله تخصصی درباره غشاء درگیر پلیمر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غشاء درگیر پلیمر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غشاء درگیر پلیمر; 2-NPOE; 2-nitrophenyl octyl ether; CTA; cellulose triacetate; PVC; polyvinyl chloride; Aliquat 336; tricapryl-methylammonium chloride; LM; liquid membranes; EME; electro membrane extraction; SLM; supported liquid membrane; PIM; polymer inclusion membrane;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غشاء درگیر پلیمر; ACM; Activate composite membrane; AFM; Atomic force microscopy; AHIBA; Alpha-hydroxy iso-butyric acid; AuNP; Au nanoparticle; Bif-ILE; Bifunctional ionic liquid extractant; BPA; Bis(pyridylmethyl)amine; CA; Cellulose acetate; Calix[4]pyrrole; Meso-octamet