سازندگان

در این صفحه تعداد 138 مقاله تخصصی درباره سازندگان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سازندگان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازندگان; Arabidopsis; Arabidopsis thaliana; dNTP; deoxyribonucleoside triphosphate; RT-PCR; reverse transcription-polymerase chain reaction; GUS; β-glucuronidase; NCBI; National Center for Biotechnology Information; GEO; Gene Expression Omnibus; MEV; MultiExperim
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سازندگان; 12-hour light:12-hour dark cycles of light; (12:12 LD cycles); Synechocystis sp. PCC 6803; (S. 6803); Promoter; (P); light:dark; (LD); continuous light; (CL); Cyanobacteria; Metabolic engineering; Molecular tool development; Light:dark cycles; Promoters;