فاضلاب خمیر کاغذ و کاغذ

در این صفحه تعداد 13 مقاله تخصصی درباره فاضلاب خمیر کاغذ و کاغذ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فاضلاب خمیر کاغذ و کاغذ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب خمیر کاغذ و کاغذ; adt; air dry tonne of pulp contains exactly 9 kg of bone dry fibre and 1 kg of water (i.e. 10% moisture content); PPW; pulp and paper wastewater; AGS; aerobic granular sludge; Aerobic granulation; Biological treatment; Pulp and paper mill effluent; Wastew
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب خمیر کاغذ و کاغذ; D2; dopamine-2 receptor; GABA(A); gamma aminobutyric acid receptor A; NMDA; N-methyl-d-aspartic acid receptor; mACh-R; muscarinic cholinergic receptor; MAO; monoamine oxidase; GABA-T; GABA-transaminase; AChE; acetylcholinesterase; (GAD); glutamic acid dec