مقدار کوانتومی

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره مقدار کوانتومی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مقدار کوانتومی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقدار کوانتومی; Bisphthalocyanines; Photophysico-chemical; Nonlinear absorption; Quantum yields; Third order optical susceptibility; Hyperpolarizability
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مقدار کوانتومی; PR; photo-reforming; SA; saccharification; SSF; simultaneous saccharification and fermentation; LMAA; low-moisture anhydrous ammonia pretreatment; Hydrogen evolution; Pt/TiO2; Polyols; Carboxylic acids; Saccharides; Chemical yields; Quantum yields;