آشنایی با موضوع

کینون ها از دسته موادی هستند که اهمیت زیادی در فرایندهای مختلف شیمیای صنعتی زیست شناسی و داروسازی دارند. کینون ها یک دسته از ترکیبات ارگانیک هستند که به طور رسمی "از ترکیبات آروماتیک مانند بنزن یا نفتالین گرفته شده است.

در این صفحه تعداد236 مقاله تخصصی دربارهکینون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISIکینون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کینون ; Ag+; AgNPs; Photosystem II; Chl a fluorescence kinetics; Triticum aestivum; Helianthus annuus; ABS; absorbed energy flux; Chl; chlorophyll; CSo; cross section or leaf area; DIo; energy flux dissipated as heat; EDX; energy dispersive X-ray; ETo; electron t
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کینون ; ArNO2; aromatic nitrocompound; E17; single-electron reduction potential at pH 7.0; FNR; ferredoxin:NADP+ reductase; FHb; flavohemoglobin; Hb; hemoglobin; HbFe2+O2; oxyhemoglobin; metHb; methemoglobin; Q; quinone; P-450R; NADPH:cytochrome P-450 reductase;