رشد شعاعی

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره رشد شعاعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رشد شعاعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد شعاعی; Dendrochronology; Tree ring width; Radial growth; Individual heterozygosity; Microsatellite markers; Heterosis; Homeostasis; Climate change; Environmental stress;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد شعاعی; Extreme event; Natural selection; Drought; Radial growth; Dendrochronology; Forest decline; Functional ecologyÉvénement extrême; Sélection naturelle; Sécheresse; Croissance radiale; Dendrochronologie; Dépérissement forestier; Écologie fonctionnelle