اعمال تابشی

در این صفحه تعداد 201 مقاله تخصصی درباره اعمال تابشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اعمال تابشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اعمال تابشی; End-Permian; Sill emplacement; Contact metamorphism; Lava degassing; Carbon dioxide; Methane; Radiative forcing; Global climate change;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اعمال تابشی; BD; soil bulk density; DM; dry matter; EBC; energy balance closure; EC; eddy covariance; ET; evapotranspiration; EWUE; ecosystem water use efficiency; GEP; gross ecosystem productivity; GHG; greenhouse gas; GPP; gross photosynthetic production; HWUE; harv