رادیولارها

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره رادیولارها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رادیولارها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رادیولارها; Marine Isotope Stage (MIS) 19; Oxygen isotope (δ18O) stratigraphy; Pollen; Foraminifera; Calcareous nannofossils; Radiolarians; Mg/Ca; Matuyama-Brunhes boundary; Chiba composite section (CbCS); Lower-Middle Pleistocene boundary;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رادیولارها; Radiolarians; Hong Hoi Formation; Lampang Group; Sukhothai Zone; Triassic; Thailand; Radiolaires; Formation Hong Hoi; Groue de Lampang; Zone Sukhothai; Trias; Thaïlande;