مراتع

در این صفحه تعداد 167 مقاله تخصصی درباره مراتع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مراتع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراتع; PFT; plant functional type; MZ; maize field; MV; marginal vegetation; RA; rangeland; Agricultural disturbance; Agro-ecosystems; Functional groups; Grassland; Savanna; Trait diversity; Vegetation composition;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراتع; SOC; soil organic carbon; MBC; microbial biomass carbon; MBN; microbial biomass N; PMC; potentially mineralizable carbon; PMN; potentially mineralizable nitrogen; PLFA; phospholipid fatty acid; Grassland; Silvopasture; Rangeland; Carbon; Nitrogen; Pasture
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مراتع; CDR; Ratio of 3D-estimated volume of deposition over erosion in channels; CumQ; Cumulative runoff volume (L); CumQ20; Cumulative runoff volume (L) recorded the first 20 min of rainfall; CumS; Cumulative soil loss (kg); CumS20; Cumulative soil loss (kg)