قابل بازیافت

در این صفحه تعداد 125 مقاله تخصصی درباره قابل بازیافت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قابل بازیافت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابل بازیافت; Janus-type catalyst; Selective modification; Metal nanoparticles loading; Recyclable; Emulsion interfacial catalysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابل بازیافت; C&D; construction and demolition; COD; chemical oxygen demand; EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid; MBT; mechanical biological treatment; MC; moisture content; MSDF; mechanically sorted dry fraction; MSOF; mechanically sorted organic fraction; NIR; near