رزورسینول

در این صفحه تعداد 153 مقاله تخصصی درباره رزورسینول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده رزورسینول
مقالات ISI رزورسینول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رزورسینول; Dermal toxicity; Hair dyes; Skin sensitization; Skin irritation; Alternative test method; MAP; 3-aminophenol; MRP-N; 2-methyl-1,3-benzenediol; RS; resorcinol; PAOX; 5-[(2-hydroxyethyl)amino]-2-methylphenol; 2,4-DAPE; 2-(2,4-Diaminophenoxy)ethanol dihydroc
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رزورسینول; Resorcinol; Sustainable polyesters; Renewable sources; Aromatic polyesters; One-pot polymerization; Structure–property relationships