قابل استفاده مجدد

در این صفحه تعداد 375 مقاله تخصصی درباره قابل استفاده مجدد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قابل استفاده مجدد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابل استفاده مجدد; PDA; magnetic nanoparticles coated with polydopammine; CS; magnetic micro-supports coated with single chitosan shell; ALG; magnetic micro-supports coated with single alginate shell; CS-ALG; magnetic micro-supports coated with a chitosan-alginate double sh
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابل استفاده مجدد; Phosphate adsorption; Wastewater effluent; Regeneration; Reusability; Surface precipitation; Calcium adsorption;